اتهام سنگین به قطبی

 
ورزش > والیبال  - سرمربی تیم ملی این روزها از حرف‌هایی که درباره او می‌زنند به شدت عصبانی است...


«من دلال نیستم.» افشین قطبی دوباره از سوی جمعی از رسانه‌ها متهم به دلالی شده است تا ناچار به دفاع از خودش باشد. او این بار به‌سان سال قبل، وقتی سرمربی پرسپولیس بود از کوره درنرفت و پاسخ تهمت را با توهین نداد اما تهدید به دفاع از حقوق خود و شکایت از افرادی که از این پس او را دلال بنامند در دادگاه‌های صالحه کرد.

قطبی که سه روز قبل از ارائه لیستی 50 نفره از بازیکنان لیگ برتری برای حضور در دور تمرینات نیم فصل خبر داده بود روز گذشته از سوی چند رسانه متهم شد که قصد دارد پیراهن تیم ملی را بفروشد. اینکه قرار است لیست او لو رود و بازیکنانی که درصدی را بپردازند به تیم ملی دعوت شوند.

اتهام دلالی را که این بار از سوی رسانه‌ها به قطبی زده شده، او وظیفه فدراسیون فوتبال می‌داند که پیگیری کند؛ «من در تمام طول مدتی که در ایران و در تیم ملی کشورمان کار کردم با صداقت و درستی عمل کرده‌ام و هموطنانم در مورد من قاضی عادل بوده و هستند و من امانت‌دار بوده و هستم.

من در دعوت از بازیکنان تیم ملی ملاکم نام‌ها و باشگاه‌ها نیست و بر اساس معیارهای بین‌المللی بهترین بازیکنان را به تیم ملی دعوت خواهم کرد. این افترا و اتهام دلالی مبنی بر فروش پیراهن تیم ملی و اخاذی از بازیکنان بسیار سنگین است و من از مقامات فدراسیون فوتبال می‌خواهم که تا آخرین لحظه پیگیر این موضوع بوده واز طریق مراجع قانونی، کسانی را که نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی انجام می‌دهند، به جامعه فوتبال معرفی کنند تا شایعه‌پراکنان که به فضای فوتبال ایران ضربه می‌زنند از فوتبال کنار روند و برخورد قانونی با آنها انجام شود.»

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 6 آبان 1388    | توسط: آریا    |    | نظرات()